Welcome
Kyçu / Regjistrohu

"ARMO" ndërron zyrtarisht pronësinë - Top Channel Albania - News - Lajme

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga tellalli in Kronika Top-Channel
66 shikime

Përshkrimi

Zërat e shumtë të javëve dhe ditëve të fundit në media lidhur me shitjen e kompanisë së përpunimit të naftës, "ARMO", janë konfirmuar përfundimisht nga Qendra Kombëtare e Regjistrimit.

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS