Welcome
Kyçu / Regjistrohu

Al Pazar - 1 Janar 2014 - Pjesa 1 - Show Humor - Vizion Plus

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga tellalli in Kronika Vizion Plus
1,093 shikime

Përshkrimi

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/albanianpazar https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Show, humor dhe shume argetim ne Al Pazar.

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS